Поширені запитання


Лекцію можна замовити для школи/класу перейшовши на сторінку "Замовлення лекцій" або натиснувши кнопку в описі вибраної лекції. При натисканні кнопки Ви автоматично перейдете на сторінку, де необхідно заповнити відповідну форму. Проведення лекцій та інтерактивів має бути обов’язково погодженим з адміністрацією школи. Після узгодження часу проведення лекції для лекцій в рамках Громадського бюджету Києва потрібен буде офіційний лист на бланку школи.
Одна школа може замовити не більше двох лекцій.
Лекції для школярів/шкіл проводитимуться безкоштовно за умови попереднього бронювання. Безкоштовно ми можемо провести обмежену кількість лекцій, оскільки наш проект фінансується за рахунок Громадського бюджету. У випадку, коли вичерпається можливість бронювати лекції безкоштовно, існує варіант оплати лекцій для необмеженого проведення занять (для приватних шкіл, тощо). Ціна за лекцію в такому разі буде обговорюватись в індивідуальному порядку з контактною особою.
Наш проект в рамках Громадського бюджету для Києва розрахований лише для київських шкіл. Відповідно, тільки київські школи можуть замовити лекції безкоштовно. В іншому випадку існує можливість провести лекції на платній основі або дочекатись дофінансування проекту в майбутньому.
В такому випадку у нас є можливість проводити лекції онлайн.
Інтерактиви – заняття, що передбачають активне залучення учнів до уроку. Наприклад, розв’язання задач, відповіді на питання, виконання завдань, навчальні ігри, тощо.
Ні, наразі даний сайт функціонує для взаємодії зі шкільною аудиторією. Лекції для дорослих Ви можете переглянути на каналі "Дійсна наука" в YouTube або на нашій сторінці у соцмережі Facebook. В майбутньому буде на сайті, а поки що слідкуєте за нашими сторінками в соцмережах. Всі анонси до майбутніх подій та записи минулих лекцій Ви знайдете там.

Якщо у Вас ще є запитання, Ви можете їх залишити у вигляді коментаря на цій сторінці нижче або написати на нашу електронну пошту realscienceua@gmail.com. Наші координатори нададуть відповідь якнайшвидше.

4 коментарі до “Поширені запитання”

    • Представлені різні лекції для класів від 2го до 11го. В описі кожної лекції внизу вказано на які класи може бути розрахована конкретна лекція. На нашому сайті можна відфільтрувати лекції за класами, натиснувши на мітку відповідного класу в колонці справа вкладки “Лекції”. Наприклад, якщо натиснути “5-клас”, то будуть відображені всі лекції, які доступні для 5го класу.

      Відповіcти

Залишити коментар