Поширені запитання


Лекцію можна замовити для школи/класу перейшовши на сторінку "Замовлення лекцій" або натиснувши кнопку в описі вибраної лекції. При натисканні кнопки Ви автоматично перейдете на сторінку, де необхідно заповнити відповідну форму. Проведення лекцій та інтерактивів має бути обов’язково погодженим з адміністрацією школи.
Одна школа може замовити одну лекцію за один навчальний рік.
Лекції для школярів/шкіл проводитимуться безкоштовно за умови попереднього бронювання. Безкоштовно ми можемо провести обмежену кількість лекцій, оскільки наш проект фінансується за рахунок фонду Федора Шпига. У випадку, коли вичерпається можливість бронювати лекції безкоштовно, існує варіант оплати лекцій для необмеженого проведення занять. Ціна за лекцію в такому разі буде обговорюватись в індивідуальному порядку з контактною особою.
Наш проект в рамках фінансування фондом Федора Шпига розрахований на всі школи України. Київським школам ми пропонуємо як онлайн, так і офлайн формат (лекція у школі), а школам з інших міст - онлайн.
В такому випадку у нас є можливість проводити лекції онлайн.
Щоб продивитись, які лекції доступні для певного предмету та класу, на нашому сайті є можливість відсортувати їх за допомою тегів. В правому полі вкладки “Лекції” та "Лектори" є поля "Предмети" та “Лекції для класів”, де можна натиснути на потрібний Вам предмет чи клас і на відкритій сторінці відобразиться список доступних для цього предмету або класу лекцій.
Інтерактиви – заняття, що передбачають активне залучення учнів до уроку. Наприклад, розв’язання задач, відповіді на питання, виконання завдань, навчальні ігри, тощо.
Ні, наразі даний сайт функціонує для взаємодії зі шкільною аудиторією. Лекції для дорослих Ви можете переглянути на каналі "Дійсна наука" в YouTube або на нашій сторінці у соцмережі Facebook. Слідкуєте за нашими сторінками в соцмережах. Всі анонси до майбутніх подій та записи минулих лекцій Ви знайдете там.

Якщо у Вас ще є запитання, Ви можете їх залишити у вигляді коментаря на цій сторінці нижче або написати на нашу електронну пошту realscienceua@gmail.com. Наші координатори нададуть відповідь якнайшвидше.

6 коментарів до “Поширені запитання”

  • Представлені різні лекції для класів від 2го до 11го. В описі кожної лекції внизу вказано на які класи може бути розрахована конкретна лекція. На нашому сайті можна відфільтрувати лекції за класами, натиснувши на мітку відповідного класу в колонці справа вкладки “Лекції”. Наприклад, якщо натиснути “5-клас”, то будуть відображені всі лекції, які доступні для 5го класу.

   Відповіcти
 1. Чи є можливість замовити лекцію для Харківської школи? Цікавить серія по предметах, що є у вашій програмі для 7 та 4 класів.

  Відповіcти
  • Так. На даний момент наш проект фінансується фондом Федора Шпига і ми тепер можемо проводити лекції і поза Києвом. На щастя, онлайн-формат дозволяє провести лекцію для школи з будь-якої точки України.

   Щоб продивитись, які лекції доступні для певного класу, на нашому сайті є можливість відсортувати їх за допомою тегів. В правому полі вкладки “Лекції” є поле “Лекції для класів”, де можна натиснути на потрібний Вам клас і на відкритій сторінці відобразиться список доступних для цього класу лекцій.

   Відповіcти

Залишити коментар